titulkovica.jpg

Recenzie

Škôlka Zlatá brána ma oslovila  individuálnym a milým prístupom pani učiteliek vrátane pani riaditeľky. Veľmi oceňujem taktiež  zdavé stravovanie, ktoré je jednou z priorít škôlky. Hneď na prvý pohľad ma očarila krásna záhrada plná  ovocných stromov, kde sa môžu detičky  vyšantiť. A taktiež ma veľmi milo prekvapili rôzne krúžky pre deti na každý deň, ktoré su súčasťou. 

Ďakujem za milý a trpezlivý prístup celému kolektívu.

 

-mamina Nelky 

DSC_4212.jpg

"Pri hodnotení sa mi vynára obrázok bežnej mestskej škôlky -učiteľky postávajú v hlúčiku, riešia víkend a deti okolo nich behajú a samé si robia program. Tu to presne takto nefunguje. Pani učiteľky majú krásny, starostlivý prístup k deťom a ukážkovo sa im venujú. Spolu si kreslia, maľujú, vystrihujú, lepia, tancujú, spievajú, všeličo vyrábajú, pomáhajú piecť domáce dobrôtky, hrajú sa na záhrade a zbierajú ovocie, púšťajú šarkanov, varia si vonku teplý čajík, spoznávajú prírodu, proste - trávia spolu čas. Naša malá ešte nemá ani tri roky, ale veľmi rýchlo si zvykla a teraz už do škôlky každé ráno doslova uteká a domov vždyprinesie celá šťastná svoje výtvory. Ďakujeme!"

-tatino Julky  K.

DSC_4538.jpg
DSC_4576.jpg

Hľadali sme pre našu 2 ročnú dcérku niečo výnimočné, miesto, kde sa jej budú na 100% venovať a nebude len do počtu. Škôlka Zlatá brána je presne takým miestom, kde sa dieťa rozvíja každý deň. Každý jeden deň vidíme na našej Júlii ako sa jej rozšírila slovná zásoba, aké nadšenie z nej srší z každého jedného namaľovaného obrázka. Celý podvečer rozpráva o tom, čo všetko robili, tvorili, spievali, hrali sa vonku. Z celého srdca ďakujeme

úžasným pani učiteľkám, že venujú svoj čas aj nášmu dieťatu. Že v ňom dokážu zapáliť iskru aj pre maličkosť. Ďakujeme, že svoje vedomosti a skúsenosti vkladáte do výchovy detí. Pestrá zdravá strava, montessori prístup a vlastná záhrada sú čerešničkou na torte.

ĎAKUJEME.”

mamina Julky M.