top of page
titulkovica.jpg

Archív bývalej činnosti

dsc_1557.jpg

01

Gitarová škola

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

02

Výtvarný krúžok

Výtvarný krúžok je tu pre tých, ktorí majú záujem o výtvarné umenie a chcú rozvíjať svoj talent a kreativitu. Naučia sa tu základy kresby a maľby, spoznajú rôzne materiály a techniky ako sú napr. kresba a maľba zátišia, frotáž, vitráž, kombinované techniky, zhotovovanie dekoratívnych predmetov na rôzne príležitosti a mnohé iné…

Painting
p22492831.jpg

03

Tanečné krúžky

Tanečný krúžok – prvé krôčky k modernému tancu pre deti vo veku 2-8rokov. Tanečné hodiny prebiehajú hravou formou. Deti zrkadlovo opakujú predvádzané tanečné pohyby, ktoré sú primerané tomuto veku. Prostredníctvom skvelej zábavy, hier a detských ako aj súčasných moderných piesní si Vaše ratolesti zdokonalia svoje tanečné schopnosti a samozrejme aj rytmické a hudobné cítenie.

04

​Šachový klub

V našej obci bol založený šachový klub ŠK Zvončín. Zaregistrovať sa v ňom môže každý priateľ šachu. Po zakúpení šachovníc a šachových hodín sa šachový klub prihlásil do 5. ligy.  

Chess Pieces
Judo Fight

05

Judo

Zmyslom Judo je prekonať svoje ego, zvíťaziť nad sebou samým, nad vlastnou slabosťou. Iste bude mnoho ľudí namietať, že v randori ide o prekonanie druhého. Zápas s druhými je síce dôležitý, ale výhra za každú cenu nie je konečným cieľom. Preto orientovanosť myslenia dovnútra je tým, Čo odlišuje pravého judistu od ostatných ľudí. Ak človek dospeje do určitého štádia vnútorného vývoja, nepotrebuje si dokazovať svoje kvality a nepotrebuje to dokazovať ani iným. Práve naopak, snaží sa zo svojich kvalít odovzdať druhým čo možno najviac. Ak človek učí niekoho iného, tým nestráca nič zo svojich skúseností. Učením druhých človek získava.

06

Zumba

Cvičenie s radosťou porušuje viacero zaužívaných aerobikových pravidiel. Najzaujímavejšia je pestrosť tanečných štýlov. Pri aerobiku je rytmus hudby väčšinou rovnaký a vytvárajú sa skôr zložitejšie krokové variácie. So Zumba fitnes je to naopak. Každá pesnička, či ide o merengue, salsu, cumbiu, flamenco, alebo reggaeton, má svoj vlastný rytmus a kroky sú skôr jednoduchšie, zábavné a s rôznymi variáciami.

Zumba Class
Camera

07

Fotografický krúžok

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

08

Spirals -  pilates s hudbou

SPIRALS je licencovaný program Body and Mind. Je to cvičenie Pilates zostavené na inšpirujúcu a motivujúcu hudbu, starostlivo vybratú pre každú jeho jednotlivú časť. Zahrňuje ucelenú choreografiu, ktorá je navrhnutá svojím zameraním na špecifické štýly dynamického strečingu a stability. Cvičenie je pre každého nielen výzvou, ale zároveň i pozitivným povzbuzením. SPIRALS program je založený na spirálne diagonálnych pohyboch tela a ľahkom strečingu.

Pilates Work Out
Screenshot 2021-07-20 at 14.19.00.png

09

Yamaha hudobná škola

Ponuka školy predstavuje široké spektrum vyučovacích odborov pre deti už od 4 mesiacov. Rozsiahle vyučovacie koncepty a metódy, zodpovedajúce veku detí, umožňujú, aby práve otvorené “vývojové časové okná” boli optimálne využité.

bottom of page